Fornite'ın sevilen silahlarından bir tanesi oyundan kaldırılacak

Fornite'ın sevilen silahlarından bir tanesi oyundan kaldırılacak

Furkan Güler
Furkan Güler 14.02.2018 - 14:34
Minik silahımıza elveda deme vakti geldi.

Battle Royale türünde Playerunknow's Battlegrounds'un en büyük rakibi olan Fortnite için denge güncellemeleri gelmeye devam ediyor. Hali hazırda tüm konsol platformlarının yanı sıra PC platformunda da bulunan oyunda, oyuncuların sevdiği bir silah oyundan kaldırılacak. Genel olarak diğer oyunlarda da SMG olarak bilinen yarı otomatik silah, söylenenlere göre oyundan siliniyor. Silahın ancak oyuna yeni silahlar eklenirse geri getirileceği söyleniyor. Yani uzun bir zaman boyunca Fortnite'ın SMG silahına elveda diyeceğiz.

Fortnite'ın SMG silahı oyundan siliniyor

Ancak yine de oyunda Tactical SMG ve Suppressed SMG isimli silahların bir şekilde bulunabileceğini belirtelim. Fakat bu silahların da yakından oyundan silinebileceği söylentiler arasında dolaşıyor. Yeni güncellemede ise geliştiriciler oyuna arbalet ekleyeceklerini belirttiler. Tamamen sessiz ve sınırsız atış kapasitesine sahip olan bu silah, bakalım oyuncuların hoşuna gidecek mi?

Son olarak Epic Games, Fortnite'ı konsolda 60 FPS olarak çalıştırmak için ellerinden gelen her şeyi yapıyor. Muhtemelen oyunun 60 FPS modunu da ilerleyen güncellemelerde göreceğiz. PUBG ile arasında kıyasıya bir rekabet bulunan Fortnite, rakibine nazaran ilerleyen dönemlerde nasıl bir yol izleyecek? Merak ediyoruz.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 31.10.2020 08:26
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.02.2018 14:48
konsolda mouse la oynayanlar varmis ta bu oyunu . bi ara gelsinler bi pc de oynasinlar kill alabilecekler mi bakalim .. haha .
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×