Fortnite: Battle Royale, Nintendo Switch'e mi geliyor?

Fortnite: Battle Royale, Nintendo Switch'e mi geliyor?

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 7.03.2018 - 14:50
Epic Games'ten sevindiren açıklama.

Görünüşe göre Fortnite, Nintendo Switch yolcusu. PlayerUnkown's Battlegrounds'u geçmeyi başaran Fortnite, şu an en popüler oyunlar arasında üst sıralarda. Twitch'in açık ara fark ile en çok izlenen oyunu olan Fortnite, Nintendo Switch'in oyun kütüphanesi için iyi güzel bir eklenti olacak.

Fortnite Battle Royale, Nintendo Switch'e mi geliyor?

Geçtiğimiz yıl yayınlanan Battle Royale modu ile sürekli güç kazanan ve şu an 40 milyondan fazla oyuncuya ulaşan Fortnite'ın geliştiricisi ve yayıncısı Epic Games, oyunun Nintendo Switch platformuna geleceğini belirtti. Epic Games'in global sanat yönetmeni Donald Mustard, kendisine Twitter üzerinde sorulan "Fortnite'ı, Nintendo Switch'e getirmeyi düşünüyor musun?" sorusuna "Evet, evet istiyorum. Bunu elbet yapacağız" cevabı verdi. Tabi ki Nintendo Switch kullanıcıları bu habere bir hayli sevindi. PlayStation 4 ve Xbox One gibi rakiplerinde bulunan Fortnite gibi milyonlarca oyuncuya sahip olan bir Battle Royale oyununun Nintendo Switch'e gelmesi kesinlikle iyi bir haber. Fortnite oyuncularının hangisi her zaman her yerde oyunu oynamayı istemez ki? Bakalım Epic Games resmi duyuruyu ne zaman yapacak?

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.01.2021 23:59
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×