Fortnite Battle Royal'in mobil sürümünden yeni bilgiler geldi

Fortnite Battle Royal'in mobil sürümünden yeni bilgiler geldi

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 21.05.2018 - 14:43
Fortnite mobil'in ekran görüntüleri yayınlandı

Fortnite Battle Royal'in mobil sürümü bu yaz oyuncularla buluşacak. Android kullanıcıları nihayet Fortnite Battle Royal'in mobil sürümüne kavuşacaklar. Geçtiğimiz günlerde duyurulan bu haber ile birlikte Fortnite Battle Royal'in mobil sürümü ile ilgili bilgiler ve ekran görüntüleri de paylaşıldı.

Fortnite Battle Royale, nihayet bu yaz Android için geliyor

Fortnite Battle Royal mobilden yeni bilgiler geldi

Geçtiğimiz aylarda mobil platform için çıkış yapan Playerunknowns Battlegrounds'ın mobil sürümü, oldukça büyük bir başarı elde ederek uzun süre en çok indirilen oyun olarak mobil platformları adeta sarsmıştı. Epic Games'de geçtiğimiz günlerde Fortnite Battle Royal'in mobil sürümünün önümüzdeki yaz aylarında çıkış yapacağını duyurdu. Fortnite mobil ile gelen yeni bilgilere göre, oyundaki hud ekranını oyuncular istediği gibi düzenleyebilecekler, oynanış üzerinde ise henüz çalışma safasında olduklarını belirten epic games, otomatik koşma sistemi üzerinde çalıştıklarını, bunun ateş etmek için daha kolay olduğunu belirtti. Tabii bu seçenek ayarlardan değiştirilebilecek. Oyunda tek bir dokunuşla sesli chat yapabilme özelliği üzerinde de çalışılıyor. Bu bilgiler ile birlikte oyunun, mobilde nasıl görüneceğine dair ekran görüntüleri de paylaşıldı.

Fortnite Battle Royal'in mobil sürümünden yeni bilgiler geldi
Fortnite Battle Royal'in mobil sürümünden yeni bilgiler geldi

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.10.2020 05:23
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×