Fortnite için yanlışlıkla 10 GB güncelleme paketi yayınlandı

Fortnite için yanlışlıkla 10 GB güncelleme paketi yayınlandı

Murat Boran
Murat Boran 4.04.2018 - 15:08
Fortnite 3.4.4. güncellemesini yaparken dikkatli olun!

Fortnite’ı Playstation 4 üzerinden oynayan oyuncular, bu sabah ilginç bir sürprizle güne merhaba dedi. Oyun için beklenen 3.4.4. güncelleme paketi günün erken saatleriyle birlikte yayınlanmıştı ve sürpriz bir şekilde 10 GB depolama alanınızı acımasızca kullanıma kapatıyordu. Nitekim Epic Games’in plânları, bu boyutlu bir güncelleme yayınlamak değildi.

Fortnite 3.4.4. güncellemesi 10 GB boyutuyla neler getiriyor?

İlgili 3.4.4. güncellemesinin aslında bir dizi hata düzeltmeleri içeren standart bir iyileştirme yaması olması gerekiyordu. Oyunun Playstation 4 sürümüne özel ortaya çıkan bazı donma / kasma sorunlarını ve birtakım çökme problemlerini giderecek bir yama olacaktı. Aslında çok daha küçük boyutlu bir güncelleme olması gerekirken, henüz bilinmeyen bir nedenden ötürü tüm kullanıcılar için 10 GB depolama alanını bloklayan bir güncelleme hâline dönüştü.

Geliştiriciler sorunun farkında olduklarını bildiren bir tweet yayınlayarak olayı araştırmaya başladılar. Eğer acil olarak Fortnite oynamanız gerekmiyorsa ya da depolama alanı konusunda sıkıntı yaşıyorsanız, bizim tavsiyemiz kısa bir süre için Fortnite 3.4.4. güncellemesini yapmamanız ve hatanın düzeltilmesini beklemeniz olacaktır. Yayınlanacak hata düzeltme yaması, kesinlikle çok daha küçük boyutlu olacaktır. 

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 30.10.2020 01:12
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.04.2018 16:56
işte bu yüzden PUBG daha iyi
MK Okuru
MK Okuru 5.04.2018 14:02
Dostum en azından adamlar performans ile ilgili güncelleme yapıyor bırak isterse gerçekten 10gb olsun.PUBG hala sağlam pc’lerle medium\low oynuyoruz düşmeleri minimum yaşamak için.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×