Fortnite oyununa misafir olan Thanos'un gücü düşürüldü

 Fortnite oyununa misafir olan Thanos'un gücü düşürüldü

Hürkan Çalışkan
Hürkan Çalışkan 9.05.2018 - 14:44
Büyük güce sahip Thanos oyunda nerf yedi.

Avengers Infınıty War filminin gişe de rekorlara doymadığı bugünlerde, Fortnite oyununa da misafir olan filmin kötü karakteri Thanos’un gücü düşürüldü.

Infınıty Gauntlet’e sahip olan, büyük güce de sahip oluyor

Fortnite geliştiricisi Epic Games, oyunda belirli bir süre misafir olacak Thanos’un güçlerini kısa süre önce yayınlanan güncelleme ile azalttığını belirtti. Geliştirici, Thanos’un daha önce 300 olan kalkan kapasitesini 200’e düşürdü. Aynı zamanda Thanos tarafından kullanılan Infınıty Gauntlet’in lazer ışınlarının gücünü de 15’ten 12’ye düşürdü. Ancak buna karşılık geliştirici, Thanos’un maximum sağlığını 700’den 800’e yükseltti. Epic Games topluluk koordinatörü, Reddit’te de bahsi geçen değişiklikleri doğruladı.

Bildiğiniz gibi Thanos ve Infınıty Gauntlet etkinliği Fortnite oyununa dün eklenmişti. Etkinliğin başlamasından yaklaşık bir gün sonra Thanos nerf yemiş oldu. Battle Royale oyunları arasında kendine özel tarzı ile fark yaratmayı başaran Fortnite, şu ara vizyonda da oldukça başarılı olan Avengers Infınıty War filminin kötü karakteri Thanos’u oyunda bir süre misafir ederek, stratejik anlamda rakiplerinin bir adım önüne geçmiş oldu.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 19.01.2021 12:26
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×