Fortnite x Star Wars videosu yayınlandı

Furkan Güler
Furkan Güler 18.11.2019 - 10:25
Yıldız Savaşları bu sefer farklı bir yerde.

Her sene yeni bir Star Wars yapımıyla sevenlerinin karşısına çıkacağını geçtiğimiz senelerde duyuran Disney, bu sene The Last Jedi filmiyle sevenleriyle buluşacak. Skywalker hikayesinin sonunu anlatacak olan film, meraklıları tarafından ilgiyle bekleniyor. Disney'den önce ise EA Games tarafından yayınlanan Jedi Fallen Order ve Disney + platformunda yayınlanan The Mandalorian gibi yapımlar Star Wars'u filmden önce gündeme oturttu. Gündemi yakalamak isteyen firmalar da Star Wars'la alakalı içerik çıkartmaya başladı. Daha öncesinde Marvel karakterlerini oyuna getiren Epic Games, bu kez Stormtrooper'ları oyuna getirecek. Stormtrooper kostümünü oyuna getiren geliştiriciler, özel bir video da yayınladı.

Fortnite x Star Wars videosu yayınlandı

Geçtiğimiz dönemlerde Thanos'u oyuna getiren ve özel bir oyun modu yapan geliştiriciler, belki de ilerleyen dönemlerde filmde karşılaşacağımız bir karakteri özel modla oyuna getirebilir. Diğer bir yandan bazı Fortnite oyuncuları, oyunun gökyüzünde Star Wars gemileri gördüğünü söylüyor. Yani ilerleyen dönemlerde Star Wars'la alakalı bir içeriğin geleceğine kesin gözü ile bakabiliriz. Fortnite'ın bu çeşit hamlelerde gündemi yakalaması oldukça güzel.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 21.09.2021 07:51
Kalan Karakter : 300 Gönder
mimicama
mimicama 19.11.2019 21:41
Kitlesi keşke kanser olmasa be..
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.11.2019 15:35
Thanos modu harikaydı ama...
Kalan Karakter : 300 Gönder
Fortnite x Star Wars videosu yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×