Fortnite'ın E3 ünlüler kadrosunda 2 Türk Youtuber bulunuyor

Fortnite'ın E3 ünlüler kadrosunda 2 Türk Youtuber bulunuyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 29.05.2018 - 17:41
Fortnite’ın E3 2018 sürprizleri belli oldu

50 milyondan fazla oyuncusuyla dünyanın en çok oynanan oyunlarından biri olmayı başaran Fortnite, haziran ayında düzenlenecek E3 fuarında daha önce görülmemiş büyüklükte ve çok eğlenceli bir etkinlikle oyuncuların karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Fortnite Karma Ünlüler Maçı

Epic Games, E3 2018 için daha önce hiç yapılmamış bir Fortnite maçı hazırladığını geçtiğimiz aylarda duyurmuştu. Fortnite Karma Ünlüler adındaki bu etkinlik yetenekli 50 oyuncu ile ünlü 50 kişiyi ikişerli takımlar halinde bir araya getiriyor. Yalnızca bir takımın büyük zafere ulaşabileceği bu çılgın maç, çok güzel bir amaca hizmet edecek. Epic Games, maçı kazanan ekibin belirlediği bir hayır kurumuna tam 3 milyon dolar bağışlayacak.

Bu muhteşem maça davet edilenler arasında yayınlarıyla Twitch rekorlarını altüst eden Ninja, NBA oyuncusu Paul George, oyuncu Joel McHale, YouTube yayıncısı Markiplier, Amerikan güreşçisi Tyron Woodley gibi pek çok ünlü isim bulunuyor. Etkinlikte yer alacak diğer isimlerse önümüzdeki günlerde açıklanacak. Türkiye’den de Orkun Işıtmak ve Berkcan Güven’in katılacağı bu harika maçı 13 Haziran Çarşamba günü Türkiye saatiyle 01.30’dan itibaren canlı olarak internetten izlemek mümkün olacak.

Fortnite Party Royale

Aynı günün akşamında ise oyuncuları ve izleyicileri çılgın bir parti bekliyor. Yalnızca davetiyeyle girilebilen bu özel partinin katılımcıları hayran oldukları ünlüler ve yayıncılarla tanışıp selfie çektirme şansı yakalayacak. Eğer yolunuz Fortnite’ın LA Convention Center’daki 2723 numaralı standına düşerse, davetiye kazanan şanslı kişilerden biri de siz olabilirsiniz. Fornite’ın E3 sürprizleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için https://www.epicgames.com/fortnite/tr/news/e3-2018?lang=tr adresini ziyaret edin.

Basın Bülteni

Fortnite'ın E3 ünlüler kadrosunda 2 Türk Youtuber bulunuyor

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 23.01.2021 09:46
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.05.2018 14:10
Twitch'de o kadar yayıncı varken şu dandik youtuberleri çağırmak........
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×