Fortnite'ın yeni etkinliğinde Thanos olmak için ne yapmalıyız?

Fortnite'ın yeni etkinliğinde Thanos olmak için ne yapmalıyız?

Furkan Güler
Furkan Güler 9.05.2018 - 14:26
Adabı vardır Thanos olmanın...

Avengers: Infinity War'un vizyona girmesi ile birlikte tüm dünya Thanos'u tanıdı diyebiliriz. Epic Games ile ortaklığa giden Marvel tarafı, Fortnite'a bu sefer Thanos getirdi. Daha öncesinde John Wick gibi ünlü sinema karakterlerini oyuna getiren geliştiren geliştiriciler, Thanos'u bu kez farklı bir şekilde oyuna getirmeyi tercih etti. Oyun başladıktan kısa bir süre sonra meteor şeklinde gök yüzünden düşen eldiveni almak için, uçan otobüsten atladıktan sonra indiğiniz yeri iyi ayarlamanız gerekiyor. Aksi taktirde eldiveni başka birine kaptırabilirsiniz. Ancak eldiveni öldürdüğünüz kişi oyundan çıkışınca eldiven yere düşüyor ve eldiven ile ilk etkileşime geçen kişi eldivenin sahibi oluyor.

Fortnite'ta nasıl Thanos olunur

Eldivene sahip olduktan sonra çok yükseklere zıplayabiliyor, öldürücü yumruklar atabiliyor ve güç taşı sayesinde lazer ateşleyebiliyorsunuz. Ancak eldivene sahip olduktan sonra haritada yerinizin gözüktüğünü ve oyuncuların sizi avlamak için ellerinden geleni yaptıklarını belirtelim. Bu yüzden eldiveni aldıktan sonra normalden daha dikkatli oynamak zorundasınız. Oyuncuların fazlasıyla ilgi gösterdiği bu mod sonrasında geliştiriciler, ilerleyen dönemlerde daha başka etkinlikler ile oyuncuların karşısına çıkacaktır diye düşünüyoruz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.10.2020 14:41
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×