Forza ertelenme

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Forza ertelenme
PS2'ler için Gran Turismo 4'ün kesin çıkış tarihinin belirlenmesinden sonra, gözler Xbox'da çıkacak Forza Motorsport'a çevrilmişti. Son olarak yapılan açıklamaya göre, Forza Motorsport'un çıkış tarihi bir ay daha ertelendi. Buna göre, Nisan ayında çıkması beklenen oyun, 3 Mayıs'tan itibaren piyasalardaki yerini alacak. Xbox'çılar tarafından sabırsızlıkla beklenen oyun, online modunu ve gerçekçi hasar modellemelerini de içeriyor.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2023 08:07
Kalan Karakter : 300 Gönder
Forza ertelenme

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×