Forza Horizon 5 hakkında yeni bilgiler ve video

Eren Eroğlu
Eren Eroğlu 14.07.2021 - 15:04
Resmi Forza YouTube kanalında her geçen gün, Forza Horizon 5 hakkında yeni bilgilerden, yeniliklerden ve özelliklerden bahsediliyor.

Bir Microsoft stüdyosu olan Playground Games tarafından geliştirilen ve 9 Kasım 2021'de çıkacak olan Forza Horizon 5 hakkında her geçen gün yeni bilgiler paylaşılıyor. Serinin en son çıkan oyunu olan Forza Horizon 4 ise 28 Eylül 2018'de yayımlanmıştı. Forza Horizon 5'in içereceği tüm yenilikleri henüz bilmesek de bir çoğunu bildiğimizi söyleyebiliriz. Meksika'da geçecek olan Forza Horizon 5'e oldukça fazla yenilik gelecek gibi gözüküyor.

Forza Horizon 5 hakkında bildiklerimiz

Forza Horizon 5 hakkında yeni bilgiler ve video

Resmi Forza YouTube kanalında oldukça sık bir şekilde Forza Horizon 5 hakkında yeni bilgiler içeren videolar paylaşılmaya başlandı. Bu videolarda bahsedilen yeniliklerin bazıları ise şu şekilde; oyun Forza Horizon tarihindeki en büyük ve en çeşitli haritaya sahip olacak, çıkışında çok daha fazla araç seçeneği ile çıkacak. Yeni birbirinden farklı mini oyunlar eklenmiş, eleyici modu Forza Horizon 5 ile birlikte geri dönerken, ForzaVista'ya da Ray Tracing desteği getirilmiş, Meksika'da geçecek olan Forza Horizon 5 ile şu ana kadar ki en gerçekçi Forza Horizon deneyimi sunulacak, oyun için 300'den fazla araç ses kaydı yapılırken, Forza Horizon 5 şu ana kadar ki en çeşitli modifiye sistemine sahip olacak.

Tabii ki, gelecek olan tüm yenilikler bunlar ile sınırlı kalmayacak. Araçların oyun içindeki seslerini merak ediyorsanız aşağıdan yayımlanan demo videosuna göz atabilirsiniz. Ayrıca oyunun Türkçe altyazılı bir şekilde geleceğini ve ilk günden Xbox Game Pass PC ve konsol tarafına ekleneceğini belirtmekte fayda var.

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 5.08.2021 15:46
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.07.2021 23:53
Şu adamı işten atsınlar ya. FH4'te motor sesleri berbattı halen öyle.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.07.2021 21:54
Motor sesleri stockta yine farklıydı da motoru upgrade edince bütün araçlarda motor sesi aynı oluyordu. İnsanlar bunu sevmiyor ben de dahil. Aracın motorunu değiştirsem de karakteristik sesi korumalı. Onun haricinde umarım sanal 7.1 desteği gelmiştir artık. Microsoft sanal sesleri deaktif ediyor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.07.2021 15:44
Motor değişimi yada yola göre iç değişiklikler güzeldi ama dış görünüş neredeyse yok gibiydi. Ön tampon ve spoiler dışında çoğu araçta seçenek yoktuç 10-15 araçta full bodykit mevcuttu onlarda çok tercih ettiğim arabalar olmayınca sıkıntıydı.
MK Okuru
MK Okuru 14.07.2021 21:11
Evet boya ve çıkartmalarla biraz bir şeye benziyordu ama underground 1-2 tipi görselliği iyice değiştiren şeyler yapılamıyordu. bir de body kit'in araç performansına etkisi olmamasını seçenek olarak sunsalar ne iyi olurdu.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.07.2021 18:03
Forza harika işler çıkartıyor kaç oyundur. Yine mükemmel olacak.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Forza Horizon 5 hakkında yeni bilgiler ve video

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×