Forza Horizon 5 araba listesi resmen duyuruldu

Aleyna Yıldırım
Aleyna Yıldırım 9.09.2021 - 13:45
Çıkışına günler saydığımız Forza Horizon 5, 426'dan fazla araba seçeneği ile sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor.

Playground Games, Forza Horizon 5 için onaylanan arabaların bir listesini yayınladı. Bu listede tam tamına 426 araba bulunuyor. Hepsi bu kadarla sınırlı kalmayacak. Yeni yayımlanan  geliştirme güncellemesine bakacak olursak oyunun çıkış tarihinden hemen önce listeye daha fazla araba eklenecek.

Forza Horizon 5'de 426'dan fazla araba bulunacak

Forza Horizon 5'in 9 Kasım'da yapılacak olan lansmanına yalnızca birkaç ay kaldı.  Meksika'nın geniş, canlı açık dünyasının ilk gününde satın alınabilecek ve sürülebilecek yüzlerce araçtan yalnızca bir kısmı geçtiğimiz gün duyuruldu. Listedeki ilk seriler arasında Jaguar Sport XJR-15, elektrikli Porsche Taycan Turbo S ve Mercedes-AMG ONE yer alıyor. Forza Horizon 5 ayrıca dünyanın en yenilikçi arabalarından bazılarını da seriye dahil ediyor.  Mercedes-AMG ONE, Formula 1 hibrit teknolojisini ilk kez pistten sokağa neredeyse birebir taşırken, 2021 Ford Bronco Badlands bir F Serisi kamyonun sağlamlığını ve Mustang'in performans ruhunu oyuncularla buluşturacak. 

Forza Horizon 5 araba listesi resmen duyuruldu

Forza Horizon 5 ile ilk kez Xbox Series X|S ve Windows için Forzavista'yla birkilte ışın izleme de eklenecek. Böylelikle gerçeğe daha yakın yeni bir malzeme tepkisi ve yansıma düzeyi göreceğiz.  Ayrıca yapılan yayımlanan geliştirme güncellmesine göre Festival Oynatma Listesi de Forza Horizon 5'e eklenecek. Oyuncular, sezonluk içerikleri tamamlayarak garajlarını her hafta yeni arabalar ve ödüllerle genişletebilecek. Ek olarak, oyun içinde elde ettiğiniz arabalar  sanal araba çıkartma kitabınıza sahipmıişsiniz gibi bir arayüzü altında toplanacak.

Forza Horizon 5'te birinci günde yer alacağı onaylanan araçların tam listesine göz atmak ve diğer gelişmelerden haberdar olmak icin Forza Motosport'un websitesini takip edebilir ve araçların listesine buradan göz atabilirsiniz. Lansman günü  yaklaştıkça eklenecek daha da fazla araba ve içeriği görmek için sabırsızlanıyoruz.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 27.11.2021 11:38
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.09.2021 00:17
haha opel corsa da varmış. Opel Corsaaa, adam olur okursaaa
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.09.2021 18:36
Yine oyun supercar dolu .... sanki hic piyasada boyle oyun yokmus gibi
MK Okuru
MK Okuru 9.09.2021 23:40
Dünya tofaşlar ile dönmüyor tabi
MK Okuru
MK Okuru 9.09.2021 20:38
Kanka 400 küsür araç var işte, seç keyfine öre oyna ister D klasında takıl ister X
Kalan Karakter : 300 Gönder
Forza Horizon 5 araba listesi resmen duyuruldu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×