Fransa Milli Eğitim Bakanı'nın Pokemon GO talebi

Hürcan Köse
Hürcan Köse 31.08.2016 - 13:45
Pokemon GO okullarda istenmiyor
Çıktığı günden beri türlü türlü tartışmalara konu olan Pokemon GO, insan hayatı üzerinde ciddi etkilere sahip olduğunu birçok kez biz kullanıcılara gösterdi. Gerek trafikte, gerek sokakta, gerekse okullarda Pokemon GO ciddi dikkat dağınıklığına sebep oluyor ve bunun sonucunda çeşitli tehlikeleri ortaya çıkarabiliyor.

Fransa Milli Eğitim Bakanı'nın Pokemon GO talebi
Bildiğiniz üzere Pokemonlar haritanın herhangi bir yerinde çıkabiliyor. Okullar, iş yerleri, ibadethaneler ve çok daha fazlası. Fransa Milli Eğitim Bakanı Najat Vallaud-Belkacem, oyunun yapımcısı Niantic'ten Fransız okullarına herhangi bir şekilde Pokemon ya da Pokestop koymamasını talep etti. Böylece hem öğrencilerin dikkati dağılmayacak hem de dışarıdan gelen insanlar okullarda pokemon yakalamak adına düzeni bozamayacak. Niantic'in konu hakkındaki cevabı henüz verilmiş değil.

Ne dersiniz? Sizce Fransa Milli Eğitim Bakanı doğru bir şey mi yapmış?
Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 8.12.2021 07:25
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.09.2016 15:12
çok yanlış.çünkü biz de olsaydı,kesin herkes burada ağlardı.o yüzden ben de ağlayacağım ve çok yanlış diyeceğim.özgürlük var ülkede vs o yüzden yasak olmamalı bu fransızlar çok cahil xD bırak okulda çocuklar birbiriyle iletişim kurmak yerine telefona baksınlar bütün gün sanane dimi xD
Kalan Karakter : 300 Gönder
Fransa Milli Eğitim Bakanı'nın Pokemon GO talebi

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×