Freaky Flyers geliyor

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Freaky Flyers geliyor
Midway Games firması tüm yeni nesil konsollar için yeni oyunu olan Freaky Flyers'ı duyurdu. Oyun uçaklarla yapılan bir carting yarış oyunu. Oyunda yarış ile birlikte it dalaşlarına girerek de heyecan yaşayacağız. Oyuna multiplayer özellik de eklenecek ve böylece bu heyecanı diğer arkadaşlarımızla da yaşama fırsatı bulacağız. Oyunda yarış mekanları Chicago ve Transylvania vb. egzotik yerler olacak. Oyunda birbirinden farklı 12 karakterden birisini seçip oynayabileceğiz. Freaky Flyers 2003'ün temmuz ayında piyasalarda olacak...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 21:15
Kalan Karakter : 300 Gönder
Freaky Flyers geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×