yeni internet sitesini açtı. Sitede oyun..."> yeni internet sitesini açtı. Sitede oyun..."> yeni internet sitesini açtı. Sitede oyun...">

Freedom Fighters’ın yeni internet sitesi açıldı.

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Freedom Fighters’ın yeni internet sitesi açıldı.
Io Interactive (Hitman 1 ve 2’nin yapımcısı) yeni 3.kişi aksiyon oyunu Freedom Fighters’ın yeni internet sitesini açtı. Sitede oyunun ekran görüntüleri, videoları ve diğer eşantiyonları mevcut. Oyunun hikayesi ise oldukça tanıdık gelecek. Şöyle ki; Sovyetler Birliği soğuk savaşı kazanmış, Amerika’yı istila etmiş ve kanlı bir baskı rejimi kurmuştur. Christopher Stone (ki bu şahıs biz oluyoruz) bir gün yeterli donut yememekten şikayet edip yanına aldığı birkaç New York’lu isyancıyla dağa çıkar ve SSCB’ye karşı savaş ilan eder. Oyun genelde New York sokaklarında geçecek. Oyunun bu sonbaharda PC, PlayStation 2, Xbox, ve GameCube için yayınlanacak.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 4.08.2021 14:45
Kalan Karakter : 300 Gönder
Freedom Fighters’ın yeni internet sitesi açıldı.

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×