Friday the 13th: The Game grafik karşılaştırma videosu yayınlandı

Friday the 13th: The Game grafik karşılaştırma videosu yayınlandı

Hürkan Çalışkan
Hürkan Çalışkan 27.04.2018 - 02:21
Oyunun grafikleri geliştirilmeye çalışılıyor.

Gun Media ve IIIFonic ortak çalışmasıyla ortaya çıkan, Unreal Engine motoru kullanılarak geliştirilen hayatta kalma- korku türündeki oyun Friday the 13th: The Game bir grafik karşılaştırma videosu yayınladı. 

Eski ve yeni grafikler arasındaki fark karşılaştırılıyor

Geliştirici IIIFonic, oyunun bir sonraki güncellemesinde bir grafik yükseltmesi alacağını açıkladı. Bu yükseltmeleri sergilemek isteyen ekip, oyun için eski ve yeni  grafikleri arasındaki farkı gösteren bir grafik karşılaştırma videosu yayınladı. Açıkçası oyunun grafiklerine göz atıldığında, yeni versiyonun diğerine nazaran daha koyu olması dışında  keskin bir fark gözümüze çarpmıyor.

Bildiğiniz üzere oyundaki amacımız, Jason olarak oynadığımızda Counselor'ları yakalamak iken, eğer Counselor olarak oynuyorsak Jason’dan kaçabilmek üzerine kuruluyor. Oynanışa göre Counselor ve Jason karakterlerinin kendilerine has artı ve eksi yönleri bulunuyor ve bu özellikleri doğru şekilde kullanarak amacımızı gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Ayrıca oyunda hangi tarafı seçeceğimizi belirleyemesekte çeşitli ayarlar ile bu şansı artırabiliyoruz. Hangi tarafta olursanız olun, oyunun içerisinde belirli kurallara bağlı stratejileri uygulayarak amacınızı gerçekleştirebiliyorsunuz.

Son olarak grafik karşılaştırma videosunu incelemek isterseniz aşağıda bulabilirsiniz.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 20.10.2020 17:57
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×