From Software'in, PS VR oyunu Deracine çok karanlık olacak

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 21.06.2018 - 11:23
Deracine çok kasvetli olacakmış

Geride bıraktığımız E3 2018 Sony konferansında duyurusu yapılan Deracine, From Software'in PlayStation VR için geliştirdiği bir sanal gerçeklik oyunu. Bloodborne ve Dark Souls serilerinden tanıdığımız From Software, Microsoft'un E3 2018 sunumundayeni oyunları Sekiro: Shadows Die Twice oyununu duyurmuştu. From Software'in Sony PlayStation 4'e özel bir oyun geliştirdiği daha önceden biliniyordu ancak bu oyunun bir PlayStation VR oyunu olması oyuncuları hayal kırıklığına uğratmıştı. Ancak Oyunu E3 2018'de deneme şansı edinen oyun basınından Deracine ile ilgili olumlu izlenimler geldi.

From Software'in PS VR oyunu Deracine nasıl bir oyun?

From Software'in PlayStation VR oyunu Deracine'in 40 dakikalık bir demosunu deneyim eden basın mensupları, oyunun oldukça karanlık ve kafa karıştırıcı olduğunu belirtti. Oyunda, oldukça ıssız bir okulda, genç bir kızın çağırdığı bir ruhu kontrol ettiğimiz söyleniyor. Oyundaki ilk görevinin Bazı objelerle etkileşime geçmek ve solmuş bir çiçeği canlandırmak olduğunu söyleyen basın mensubu Deracine'in oldukça karanlık bir hikayeye sahip bir oyun olacağını ve oyunun bulmaca çözme dinamiği üzerine kurulu olduğunu belirtmiş. Görünen o ki From Software yine oldukça kasvetli bir oyunla karşımıza çıkacak. Deracine'in bu yılın sonlarında çıkış yapması bekleniyor.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 25.01.2022 07:11
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.06.2018 14:12
Bu da zor muymuş?
MK Okuru
MK Okuru 22.06.2018 00:58
Hee zormuş, seni bekliyormuş.. Sen git minecraft oyna bebe..
Kalan Karakter : 300 Gönder
From Software'in, PS VR oyunu Deracine çok karanlık olacak

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×