Frostpunk, Epic Games Store'da bedava oldu

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 4.06.2021 - 11:32
Son dönemin en farklı ve başarılı strateji oyunlarından biri olan Frostpunk, Epic Games Store'un bu hafta ücretsiz olarak vereceği oyun oldu.

11Bit Studios tarafından geliştirilen başarılı strateji oyunu Frostpunk, Epic Games Store üzerinden ücretsiz oldu. Firmanın bu hafta bedava olarak verdiği Frostpunk, 2018 yılında çıkmış ve hem oynanış dinamikleri hem de kendine has tarzı ile dikkat çekmeyi başarmıştı.

Frostpunk, Epic Games Store'da bedava oldu

Hayatta kalma dinamiklerini strateji türü ile birleştiren oyunu an itibari ile Epic Games Store üzerinden bedava olarak indirebilirsiniz. Oyunu 10 Haziran perşembe günü saat 18:00'e kadar alırsanız kalıcı olarak kütüphanenize eklenmiş olacak. Oyunun normal satış fiyatının 50 TL olduğunu da hatırlatalım. Oyunun incelemesine ve hakkındaki bilgilere aşağıdan göz atabilirsiniz.

Frostpunk inceleme

Frostpunk, Epic Games Store'da bedava oldu

Frostpunk hakkında;

This War of Mine'ı yapan ekibin en son oyunu Frostpunk, ısının yaşam anlamına geldiği ve her kararın bir bedelinin olduğu bir toplum olarak hayatta kalma oyunu. Tamamen donmuş bir dünyada, insanlar karşı konulamaz soğukla başa çıkabilmek için buhar gücü teknolojisini geliştiriyor. Oyunda sana düşen görevse dünyadaki son şehri inşa edip halkının hayatta kalması için gerekli araçları güvence altına almak.

İyileştirme ve kaynak yönetimi, empati yapma ve mantıklı karar alma süreciyle sıklıkla çelişir. Şehir ve toplum yönetimi ise hükümdarın vaktinin çoğunu alsa da şehrin tarihini ve bugünkü durumunu anlamak için dış dünyayı keşfetmek de büyük bir önem taşıyor. Halkının hayatta kalmasını sağlamak için nasıl kararlar alacaksın? Sınırların zorlandığında neleri göze alacaksın? En önemlisi de bunlar olurken kime dönüşeceksin?

Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 26.07.2021 01:43
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.06.2021 05:07
çok iyii oyun
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.06.2021 15:02
ah epic ah sekiroyu getirsen senden alırdık ama işte...
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2021 13:07
ayıp olmasın 1 tane de parayla oyun alak
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2021 20:40
Her hafta verdiği oyunlar yüzünden para ile oyun alıp oynamaya zaman yok.
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2021 19:38
bunun 3 lü dlc paketi alınabilir aslında. Steam e göre falan bayağı ucuz 30 lira mı ne. Oyun da en yüksek sürüme yükselmiş oluyor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2021 15:05
Muthis oyundur
Kalan Karakter : 300 Gönder
Frostpunk, Epic Games Store'da bedava oldu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×