Fruit Ninja yapımcısından yeni oyun

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 3.08.2011 - 09:31
Machine Gun Jetpack çok yakında geliyor.
iPhone, Android ve Ovi gibi mobil platformlarda oldukça tutan Fruit Ninja'nın geliştiricisi Halfbrick, yeni mobil projesi Machine Gun Jetpack'i gösterdi.

Fruit Ninja yapımcısından yeni oyun
Machine Gun Jetpack, Age of Zombies'in kahramanı Barry Steakfries'ın bir nevi geri dönüşü olarak nitelendiriliyor. Adından da anlaşılabileceği gibi sırtında makinalı tüfekli bir roket taşıyan kahramanımız, hem uçuyor hem de aşağıya doğru ateş edebiliyor.Bu yılın sonunda mobil platformlara gelmesi beklenen Machine Gun Jetpack, çok yakında bir fragmanla karşımıza çıkacak.
Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2023 12:20
Kalan Karakter : 300 Gönder
Fruit Ninja yapımcısından yeni oyun

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×