1/3

Full Throttle

Ahmet Sayman
Ahmet Sayman 3.06.2010 - 12:31
Adventure klasiği Full Throttle'ın tam çözümüne buyrun.

Gelişen olayların ardından oyuna çöp kutusunun içinde başlıyoruz. İmleci kapağa götürün ve yumruk atarak çöpten çıkın. Sağa gidin ve barın kapısını tekmeleyerek içeri girin. Barmenle konuştuğunuzda size bilgi vermeyecek. Barmenin üzerinde el ikonunu kullanırsanız Ben burnundaki piercing’i tutacak ve barmen size motorun anahtarlarını verecek. Konuşmanız bitince dışarı çıkın ve anahtarları motor üzerinde kullanıp yola çıkın.

Yolda başka bir motorlu gelecek ve dövüşeceksiniz. Oyunun ilerleyen kısımlarında bundan fazlasıyla yapacağız, şimdiden alıştırma olur. Üstüne üstüne gidip sürekli yumruk atın. Sonunda motordan düşecek ve biz kazanacağız. Ben artistik olarak motorun önünü kaldıracak ama teker yerinden çıkacak. Sonunda kaza olacak ve Maureen’in yanında gözlerimizi açacağız. Onunla istediğiniz kadar konuşun. Konuşmanız bitince dışarı çıkmadan yerden gaz bidonunu ve hortumu alıp resme bakın.
Dışarı çıkın ve kıza çetenize kurulan tuzaktan bahsedin. Ondan arabasını isteyince vermeyecek. Şimdi soldan haritaya çıkın. Siz giderken o da arabasına atlayacak ve uzaklaşacak. Tamir için gerekli parçaları toplamamız lazım. Öncelikle soldaki karavanların yanına gidin. Kapıyı yumruklayınca adam gelecek ve konuşacak. O gelince kapının önünde karartı olduğunu fark edeceksiniz. İşte tam bu anda kapıyı tekmeleyin. Adam bayılacak ve içeri gireceğiz. Adamın üstündeki kabini açın ve içinden maymuncuğu alıp tekrar haritaya gelin. Sağ üstteki benzin kulesine gidin ve kapını kilidini maymuncuk ile açın. İçeri girince merdivenden çıkın.

Dokunduğunuz an alarm çalacak. Burada hızlı olun ve ekranın solundan ilerleyip karanlığın içine girin. Helikopter gelecek ve sizi göremeyince aşağı inecekler. Onlar kuleye tırmanırken aracın yanına gelin ve benzin deposunu kapağını açın. Bidonu yere koyup hortumu depoya sokun. Hortumdan nefes çekince benzin akmaya başlayacak. Gerekli olan malzemelerden ilkini bulduk. Ben gidip bunu Maureen’e verecek. Tekrar haritaya dönün.

Karavana tekrar girin. İçerideki buz dolabını açın ve içinden eti alın. Dolabın hemen sağındaki platformu fark etmişsinizdir. Üstüne çıkınca aşağı ineceksiniz. Masanın üzerindeki kaynak makinesini alın. İhtiyacımız olan bir malzeme daha tamam. Tekrar Maureen’in yanındayız. Son olarak motor için parça bulmamız gerekiyor. Haritaya çıkın ve sol üstteki araba mezarlığa gelin.

Kapının kilitli olduğunu göreceksiniz. Sağdaki kabloyu kullanın. Kapı açılacak ama bırakınca tekrar kapanacak. Haritaya çıkıp tekrar benzin kulesine gidin ve yerdeki kilidi alıp geri dönün. Kilidi kapının üstüne takınca artık kablodan tırmanabiliriz. Yukarı çıkınca orta ışın altındaki çöpleri görmüşsünüzdür. Yanına gidince köpek saldıracak. O gidince geri aşağı inin ve sağa gidin. Arabaların ortasında koşturuyor. Hızlı bir şekilde elinizdeki eti en yakındaki arabanın içine atın. Köpek içine girecek. Geri dönün ve yukarıdaki vincin yanına çıkın. Kontrolleri kullanarak köpeğin içinde olduğu arabanın üstünde gelin ve sağdaki düğmeye basın. Mıknatıs arabayı yakalayınca sonuna kadar yukarı kaldırın ve gidip çöpten gerekli malzemeyi alın. Ben son parçayı da Maureen’e verince motor tamamlanacak ve tekrar yola çıkacağız. Ancak yol tutulmuş. Şehre geri dönünce benzin kulesine gidin ve merdivene dokunun. Tüm devriyeler buraya toplanacak ve biz de yolumuza devam edebileceğiz.

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×