Gabe Newell'a ziyaret, Source 2 ve Half Life 3

Gabe Newell'a ziyaret, Source 2 ve Half Life 3

Mert  Günhan
Mert Günhan 13.11.2012 - 11:38
Gabe Newell doğumgününde Source 2'yi onayladı.
Gabe Newell doğumgününde her sene geleneksel olarak 4chan tarafından öyle ya da böyle sürprizlerle karşılaşıyor. Bu sene toplanıp Valve ofisine Gabe Newell'ın doğumgününü kutlamaya gelen bir grup 4chan kullanıcısı kendisine Team Fortress 2'de ki şapka muhabbetine ithafen bir "şapka" hediye etti.

Gabe Newell'a ziyaret, Source 2 ve Half Life 3
Gabe Newell sürpriz ziyarete rağmen oldukça keyifli ve açık bir havadaydı. Sorulan sorulara cevap veren Gabe, bir hayranın  "Source 2 motoru yapılıyor mu? Gerçekten, apayrı bir Source motoru olacak mı?" sorusuna "Valve'ın yeni motoru üzerinde bir süredir çalışıyoruz" diye cevap verdi.  Aynı zamanda Ricochet 2'nin yapımına başlandığını söyleyen Gabe ilk defa bu kadar açık bir tutum sergiledi. Source 2 motoru açıklandığına göre bu Half Life 3'ün artık eskisinden daha yakın olduğunun kanıtı olsa gerek.
İyi seyirler.

  
Yorumlar 15
MK Okuru
MK Okuru 29.10.2020 07:52
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×