Galaksilerin efendisi Thanos, sessiz olmanızı emrediyor

Galaksilerin efendisi Thanos, sessiz olmanızı emrediyor

Furkan Güler
Furkan Güler 24.04.2018 - 14:17
Kendisine pek karşı gelmemenizi öneriyoruz.

Çıkmasına sayılı günler kalan Avengers: Infinity War filmi, sevenleri üzerinden büyük bir heyecan oluşturmayı başarmış durumda. Tüm Avengers ekibi dahil Marvel filmlerinde gördüğümüz çoğu karakteri bir araya toplayan Avengers: Infinity War filmi, fantastik film sevenlerin üzerinde büyük bir beklenti oluşturdu. Bu beklentinin farkında olan Marvel ise internette dolaşan sürpriz bozanlar (spoiler) konusunda filmi izleyen kişileri uyarıyor. Thanos Demands Your Silence mottosu ile filmin ön gösterimini izleyenleri uyaran Marvel, tahminimizce senaryoda büyük sürpriz yaptılar.

Thanos, sürpriz bozanlar konusunda filmi izleyenleri uyarıyor

Muhtemelen ana karakterlerden bazıları, ilk filmde hayatını kaybedecek. Ancak bu ana karakterlerin hangilerinin olduğu henüz belli değil. Kendi içlerinde ihanete uğraması beklenen Avengers üyeleri, bu kez el ele verip Thanos karşısında bir takım olarak durmak zorundalar. Diğer bir yandan eğer Avengers: Infinity War'u bir şekilde izlemeyi başarmış veya sürpriz bozanlar karşısında mağdur olmuşsanız, filmi henüz izlemeyen kişilere herhangi bir bilgi vermemenizi tavsiye ediyoruz. Çünkü bazı Marvel hayranları, bu filmi tam 10 senedir bekliyorlar.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 30.10.2020 01:47
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.04.2018 14:36
Thanos kim ya biz onu yıllar önce marvel süper heroes da kaç kere tokatladık
MK Okuru
MK Okuru 25.04.2018 00:10
Vay Yavrum Benim ??
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.04.2018 19:55
Onun dili çok uzamış. Söyle, tokadı çaktığım gibi çocukluğuna döndürürüm onu. Uzaylı olsun, otursun oturduğu yerde, beni kızdırmasın bak! O küçükleri de rahat bıraksın. Ne istiyormuş? Malum bütün kaynakları tükettik. Su yok su! Kendi halimize bıraksa, yakında geberip gideriz zaten. Yormasın beni.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.04.2018 17:55
Wolverine!? Bir umut :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×