Galatasaray Başkanı tam bir oyuncu çıktı

Galatasaray Başkanı tam bir oyuncu çıktı

Furkan Güler
Furkan Güler 7.02.2018 - 13:42
Video oyunları bu kadar sevdiğini biz de tahmin edemedik.

Geride bıraktığımız haftalarda seçilen Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, verdiği bir röportajda özel hayatından bahsetti. Galatasaray Dergisi'nin 174. sayısına konuk olan Cengiz, kendisine başkan olduğunda "E - spor ile ilgilenin" dediklerinde gülümsediğini belirtti. Stres anında bilgisayarda oyun oynadığını söyleyen başkan, World of Warcraft oyununda 84 seviye ilerlediğini açıkladı. Röportajda World of Warcraft'tan belli bir zaman sonra sıkılıp bıraktığını aktaran Mustafa Cengiz, şu anda Elder Scrolls Online oynadığını söylüyor.

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, World of Warcraft hayranıymış

League of Legends'a pek fazla girmediğini belirten Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, bilgisayarları ve teknolojiyi hep sevdiğinin altını çizdi. İlk olarak oğluna bilgisayarı öğretmek için kullanmayı öğrendiğini söyleyen Cengiz, oyun hayatına Commodore 64 ile başladığını ve Türkiye'nin ilk internet kullanıcılarından biri olduğunu açıkladı. Hatta Cengiz, bir dönem Bill Gates ile birlikte aynı sohbet odasına bile girmiş.

Kendisinin başka ne oyunlar oynadığını bilmiyoruz ancak kendisinin sıkı bir oyuncu olduğu her halinden belli durumda. Konsollara pek fazla girmeyen Mustafa Cengiz'i, buradan en yakın zamanda Persona 5 oynamaya davet ediyorum.

Yorumlar 13
MK Okuru
MK Okuru 31.10.2020 13:19
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.05.2018 14:54
Online oyunların bu kadar hor ve küçük görüldüğü bir ülkede , hayattaki sahte dostluklar yerine yalnızlığı seçenlerin tek gurur kaynağı , ADAMSIN BAŞKAN !!!
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.02.2018 19:44
Bende uzun bir süredir Eso oynuyorum belkide karşılaştık da haberim yok :d
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.02.2018 14:34
Oyuncuları anlayan biri çıktı ve online oyunların bir öcü olarak görülmemesi gerektiğini günyüzüne çıkardı , HELAL OLSUN BAŞKAN...
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.02.2018 22:14
işte budur.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.02.2018 13:50
ally, female night elf hunter ı var bence
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×