Gambit filminin yönetmeni kovuldu!

Gambit filminin yönetmeni kovuldu!

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 12.01.2018 - 17:06
Yılan hikayesine dönen filmler köşemizde bugün.

Gambit filmi her zaman olduğu gibi yine sıkıntılı günler geçiriyor. Prodüksiyonun sürecini başlatmanın yıllar aldığı film ilk olarak baş rolünü kaybetti, sonra tekrar ikna etti. Sonrasında senaryo ve hikaye ile sorun yaşayan stüdyo sil baştan tekrar filme başladı. Bir kez de yönetmenini kaybeden film için her şey düzeldi derken, bu şanssızlıklara bir yenisi eklendi. Filmin yönetmenliğini üstlenen Gore Verbinski, 20th Century Fox ile yollarını ayırarak Gambit filminden çıkartıldı.

Gambit filminin yönetmeni kovuldu

Deadline'ın haberine göre yönetmen Gore Verbinski ve 20th Century Fox, prodüksiyon aşamasındaki filmin zaman cetveli ile sürekli sıkıntı yaşadığı için yollarını ayırdı. Tabi ki bu kararı alan taraf 20th Century Fox oldu. Filmin bir önceki yönetmeni olan Doug Liman da aynı şekilde zaman çizelgesi ile sıkıntı yaşadığı için filmden çıkartılmıştı. Yerine getirilen Gore Verbinski, filmi bir sonraki aşamaya taşıyıp bir hikaye ve senaryo hazırlamayı başarmıştı. Bakalım stüdyonun filme getireceği yeni yönetmen filmi tamamlayabilecek mi? Gambit filminin şimdilik 14 Şubat 2019'da  vizyona girmesi bekleniyor. Fakat olaylar yüzünden bu tarih uzayabilir.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 23.10.2020 08:31
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.01.2018 15:25
Belli ki filmi aceleye getirmek istediler. Yönetmen ikna olmayınca da kovdular.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.01.2018 00:27
Sanki avengers çekiyo adamlar da kimseyi beğenmiyor. Ulan fox a verirseniz güzelim x-men i olucsğı bu. Çok şükür artık x-men evreni hakları tekrar yuvasında. Yani marvel da
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.01.2018 19:03
gerek yok ne bu filme nede bu tarz olaylara
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.01.2018 18:35
Zaman çizelgesinde yaşanan sıkıntıyı gidermenin de en sağlam yolu yönetmeni 2. defa değiştirip projeyi en az 1 sene daha ertelemektir. Bravo hakkaten. Battığınıza şaşmamalı salaklar.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×