Game Informer, Brotherhood'u inceledi

Mahmut Saral
Mahmut Saral 12.11.2010 - 11:38
Ezio ile suikast sanatı üzerine
Ubisoft Montreal'in aksiyon macera oyunu Assassin's Creed: Brotherhood'u Game Informer dergisi inceledi ve 10 üzerinden 9.25 puanı layık gördü. Yine Ezio'yu yöneteceğimiz bu yeni yapımda, Roma'da yer alıyoruz. Brotherhood kardeşliğinin yanında, seride ilk kez denenen multiplayer modlar da oyuncular tarafından merakla bekleniyor. Brotherhood, 16 Kasım'da PS3 ve X360 için raflarda olacak. PC versiyonu ise, önümüzdeki yılın şubat ayında satışa sunulacak.

Game Informer, Brotherhood'u inceledi
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2023 16:33
Kalan Karakter : 300 Gönder
Game Informer, Brotherhood'u inceledi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×