Game Informer kapağını bu sefer de Metro Exodus süslüyor

Game Informer kapağını bu sefer de Metro Exodus süslüyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 7.02.2018 - 10:21
Oyun hakkında yeni bilgiler geliyor

Metro Exodus serinin diğer oyunlarında olduğu gibi bizleri bir kez daha kıyamet sonrası bir dünyanın ortasına bırakacak. Bu konuda en başarılı olan serilerden biri olan Metro'nun bu yeni oyununda bu kez çok daha farklı bir dünya ile karşılaşacağız. İşte merakla beklenen Metro Exodus'un yeni bilgileri Game Informer tarafından müjdelendi.

Metro Exodus için yeni bilgiler geliyor

Derginin Mart sayısının kapağını Metro Exodus süslemiş ve bu sayıda oyun ile ilgili önemli bilgilerin açıklığa kavuşacağı da belirtilmiş. Tabi bu kapak hikayesi ile birlikte oyunun kısa bir söyleşi videosu da yayınlandı. Bu videoda oyuna ait bazı yeni sahnelere yer verildiği gibi her bölgenin oldukça farklı bir atmosfere sahip olacağı gibi ufak bilgiler de serpiştirilmiş.

Metro Exodus'ta yer altı bölümleri dışında açık dünya sunan alanlar olacağı da belirtilmişti. Oyunun bu yeni dinamiği yayınlanan kapak görselinde de kendisine yer bulmuş. Serinin eski oyunlarında olduğu gibi Artyom karakterini yönlendireceğimiz Metro Exodus'un çıkış tarihi henüz belli değil. Oyunun bu sene içerisinde çıkması bekleniyor.

Game Informer kapağını bu sefer de Metro Exodus süslüyor

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 23.10.2020 08:35
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×