Game of Thrones, 6.sezondan nefes kesici bir fragman!

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 8.03.2016 - 23:18
Beklenen uzun fragman nihayet geldi
Kısa kısa yayınlanan videolar ile ağzımıza bir parmak bal çalan HBO kanalı nihayet Game of Thrones'un 6.sezonu için uzun bir fragman yayınladı. yeni sezona dair birçok ipucu barındıran bu fragmana baktığımızda 6.sezonun da her zaman olduğu gibi oldukça yüksek tempoda geçeceğini görüyoruz.

Öncelikle uyaralım, yazının bundan sonrası seriyi sıkı takip etmeyenler için keyif kaçırıcı bilgiler içerebilir.

Game of Thrones, 6.sezondan nefes kesici bir fragman!
Fragman Jon Snow'un yerde yatan cesedi ile başlıyor. Burada Davos Seaworth'un "O gitti" sözlerine yer verilmiş. Tabi bu laf daha sonraki sahnelere de yapılan bir gönderme ile muhtemelen Stannis için söylenen br söz olabilir. Çünkü hemen sonrasında Melisandre'nin itiraflarına da tanıklık ediyoruz. Ateşler içerisinde gördüğü büyük zaferlerin bir yalandan ibaret olduğunu söyleyen Melisandre'nin durumunu açıkçası çok merak ediyorum. Videonun ilerleyen dakikalarında Cercei ve Jamie ikilisi dışında tabi ki serinin önemli karakterlerinden Daenerys Targaryen, Tyrion, Sansa, Arya gibi önemli karakterlerin durumlarına da kısaca yer verilmiş.

İlk yarısı son derece hüzünlü ve sakin geçen fragmanın ikinci bölümünde ise adeta kan gövdeyi götürüyor. Fragmanın sonunda yer alan Jon Snow sahnesi merak uyandırsa da asıl vurucu sahneyi Brandon Stark ve arkasında beliren Ak Gezen yapıyor. Neler olup bittiğini öğrenmemiz için 24 Nisan'a kadar beklememiz gerekmekte.

Yorumlar 12
MK Okuru
MK Okuru 2.07.2022 20:56
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.03.2016 14:21
Jonun kılıcını kim alacak peki merak ettiğim o
MK Okuru
MK Okuru 10.03.2016 16:42
son sahnede davosun elinde jon un kılıcı var
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.03.2016 13:17
arkadaş nasıl bi dizi herkes heran ölebilir :D john snow kesin olarak dizide olmayacağını açıklaması da üzücü oldu pek severdim kendisini :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.03.2016 09:08
Bran Stark ayakta mı ? inanılmaz
Kalan Karakter : 300 Gönder
Eredin
Eredin 9.03.2016 18:58
ned starkın gençliğini gördüm sanki yav
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.03.2016 18:31
arkadaşlar çok önemli bir noktaya dikkat çekelim. sor Davos son sahnede kılıcını aniden çekiyor ve karşılık vermek için kargalarda yapıyor. bu sahne muhtemelen JONun bedenini kargalardan kurtarmak için yapmış olabilir. sonrası zaten malum Jon stark :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
Game of Thrones, 6.sezondan nefes kesici bir fragman!

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×