Game of Thrones dizisinin üçüncü sezonu için ilk teaser

Game of Thrones dizisinin üçüncü sezonu için ilk teaser

Ceyda Doğan
Ceyda Doğan 19.11.2012 - 15:28
Kimler gelecek, kimler gidecek
George R.R. Martins'in efsanevi serisi "Buz ve Ateşin Şarkısı"ndan esinlenerek David Benioff ile D. B. Weiss tarafından yaratılan fantastik televizyon dizisi olan Game of Thrones için herkes heyecanla üçüncü sezonu bekliyor. Şu anda orijinal dilinde beş kitabı çıkan ve altıncısını hazırlayan Martins'in serisinin ülkemizde de dördüncü itabı Türkçe olarak çıktı.

HBO kanalı tarafından yayınlanan dizi ise ismini serinin ilk kitabı olan "Game of Thrones"tan alıp bir anda bütün dünyanın ilgisini çekti. İşte HBO firması dizinin üçüncü sezonu için ilk videoyu da yayınladı. Her ne kadar video biraz hayal kırıklığı olsa da umutlar HBO'nun yakın zamanda daha ilgi çekici bir teaser yayınlayacağı yönünde.

Game of Thrones dizisinin üçüncü sezonu için ilk teaser
Üçüncü sezon için yayımlanan ilk fragmandan aldığımız ipucu, sezonun 31 Mart’ta başlayacağı. Bakalım takipçiler ne kadar dayanabilecekler. İşte yeni video.

İyi seyirler.


Yorumlar 12
MK Okuru
MK Okuru 17.01.2021 10:30
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×