Game of Thrones yazarlarından yeni Star Wars filmleri geliyor!

Game of Thrones yazarlarından yeni Star Wars filmleri geliyor!

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 7.02.2018 - 10:49
Old Republic rüyası için hala ümit var.

Star Wars filmlerinin arasına yeni bir üçleme daha ekleniyor. Game of Thrones dizisinin yazarları David Benioff ve D.B. Weiss, yeni bir Star Wars üçlemesi yazıp yönetecek. Dün akşam Star Wars'un resmi sosyal medyasından ve internet sitesinden yayınlanan bu haber, hayranlar arasında büyük bir heyecana sebebiyet verdi. Skywalker serisinden ve Rian Johnson'ın yeni üçlemesinden ayrı, tamamen orijinal bir hikayeye sahip olacak olan filmlerden beklenti şimdiden büyük.

Game of Thrones yazarlarından yeni Star Wars filmleri geliyor

Lucasfilm'in başkanı Kathleen Kennedy, "David ve Dan günümüzün en iyi hikaye anlatımcılarından. Onların kompleks karakterleri, hikaye derinlikleri ve mitoloji zenginliği Star Wars evrenini heyecanlı yerlere taşıyacak." açıklaması ile ikilinin Star Wars evrenine katılmasını yorumladı. David Benioff ve D.B. Weiss ise konu hakkında "1977'nin yazında çok uzaklardaki bir galaksiye gittik ve o zamandan beri hayalini kuruyoruz. Bu fırsat için onur duyduk ve sorumluluk yüzünden biraz korktuk. Game of Thrones'un final sezonundan sonra başlamak için sabırsızlanıyoruz." açıklamasını yaptı. Bakalım ikili, Star Wars evrenine neler katabilecek.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 19.01.2021 11:46
Kalan Karakter : 300 Gönder
Alpertekmeci
Alpertekmeci 7.02.2018 14:56
Ya tüm karakterleri bir düğünde öldürürlerse...
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2018 16:20
Martin öldürdü onları sayın cahil.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×