Game of Thrones yıldızından şok tecavüz açıklaması

Game of Thrones yıldızından şok tecavüz açıklaması

Furkan Güler
Furkan Güler 14.10.2017 - 12:24
Yıldız oyuncuya tepkiler yağıyor.

Dünyanın en çok izlenen dizisi haline gelen Game of Thrones, geride bıraktığımız aylarda heyecan oluşturan bir sezon finali ile görkemli bir kapanış yaptı. Yeni sezonunun 2019 yılında başlayacağı açıklanan dizinin eski sezonlarında rol alan Jason Momoa, katıldığı bir söyleşide ilgi çekici laflar etti. Momoa, şaka ile karışık olarak "Bu dizide oynamayı seviyorum çünkü güzel kadınlara tecavüz edebiliyorum." söyleminde bulundu. Şu sıralar DC'nin Justice League filmi ile dikkat çeken başarılı oyuncu bu söylemi şaka ile karışık bir şekilde söylese de, takipçileri kendisine pek acımadı. Adeta eleştiri yağmuruna tutulan Momoa, daha sonrasında Instagram üzerinden "Böylesine düşüncesizce konuştuğum için hala hayal kırıklığı içerisindeyim. En içten özrümün bile bu yaralayıcı kelimeleri ortadan kaldırmayacağını biliyorum.” açıklamasında bulundu.

Game of Thrones'un yıldız oyuncusu Jason Momoa'dan tepki çekici bir açıklama geldi

Tecavüz ve cinsel tacizin ciddi bir sorun olduğuna dikkat çeken usta oyuncu, hatırlayacağımız üzere dizide Khal Drogo rolünü üstlenirken Emilia Clarke'ın canlandırdığı Daenerys Targaryen karakterine tecavüz etmişti. Umarız kendisinin sergilediği bu davranış, Justice League filminin başarısına etki etmez.

Yorumlar 18
MK Okuru
MK Okuru 6.03.2021 20:13
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.10.2017 12:05
zaten sevmezdim neden bu kadar sevildiğinide hiç anlamadım. son derece itici yaptığı rolde beş kuruş etmez. artık gram sevme isteğim varsa oda kayboldu.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.10.2017 15:21
anası bacısı içinde başkası aynı şeyi dese nasıl hissederdi acaba lavuk. Sen bir aktörsen sanatçısın demektir, tecavüzü iyi bişey gibi lanse edemezsin
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.10.2017 12:40
Ya adamlar da Rape me diye sarki var bakiniz Nirvana. Yani F..k gibi onuda yaygin kullaniyorlar. Abicim onu espri niyetine soylemis birazda kafasi guzeldir. Kalkip tecavuzcu coskun modunda olacak biri degil. Abim o karizmayla kendi tecavuze ugruyordur lol
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.10.2017 10:30
Daeneryse tecavuz mu etmis vay canınaa
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.10.2017 02:25
ya dizide kardeş kardeşe mokoko sorun değil bu adam şaka yaptımı sorun oldu nasıl bir zihniyet anlamıyorum
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×