Game of Thrones'un 8.sezon savaş sahnesi tam 55 günde çekilmiş!

Game of Thrones'un 8.sezon savaş sahnesi tam 55 günde çekilmiş!

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 9.04.2018 - 13:22
Bu bir rekor olabilir

Game of Thrones dizisi uzun bir aranın ardından 2019 yılında yayınlanacak olan 8. ve son sezonu ile bir kez daha karşımıza çıkacak. Şu sıralar çekimleri bitmek üzere olan dizinin prodüksiyon aşamasına geçilecek ve muhtemelen daha sonrasında da tanıtım süreci ile karşılaşacağız. İşte daha izlememize uzun bir süre olan Game of Thrones 8.sezonu için şahane bir haber geldi.

Game of Thrones savaş sahnesi dizi rekorunu kırdı

Dizi hakkında en sağlam kaynaklardan biri olan Watchers on the Wall sitesi, Game of Thrones'un 8. sezonu için oldukça iddialı bir haber yayınladı. Bu habere göre dizinin 8.sezonunda yer alan bir savaş sahnesi (muhtemelen Winterfell savaşı) tam 55 günde çekilmiş. gece geçen bu savaş sahnesi için 55 gece boyunca çekim yapıldığı belirtilirken bunun seri için bir rekor olduğu da açıklamalara eklenmiş. Bu savaş sahnesinin daha önce birçok savaş sahnesinin de çekildiği İrlanda'nın Magheramorne bölgesinde çekildiği de gelen bilgiler arasında.

Ayrıca bu savaş sahnesinin 11 hafta, 55 gece ve 3 farklı lokasyonda çekildiği de yönetmen asistanı olan Jonathan Quinlan tarafından açıklanmış.

Savaş sahnelerinin ne kadar komplike olduğunu göz önüne alırsak, bu savaşın gerçekten de oldukça büyük bir prodüksiyon aşamasından geçeceğini de söyleyebiliriz. En az Hardhome ve Battle of the Bastard savaşı kadar büyük bir savaşın bizi beklediği aşikar.

Game of Thrones'un 8.sezon savaş sahnesi tam 55 günde çekilmiş!

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2021 17:37
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.04.2018 06:24
Umarım Dany ölür finalde.Dizinin baş kötüsü resmen.
Kalan Karakter : 300 Gönder
ideefixe
ideefixe 9.04.2018 19:11
ölülere karşı tüm insanlık karşı karşıya gelecek.bastards savaşıyla kıyaslamak bile yanlış yani.sadece tv dizileri değil sinema dahil tarihin en efsane savaş sahnelerinden biri olacağını düşünüyorum bu savaşın.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.04.2018 18:01
Kralın dönüşündeki gibi bir savaş bekliyorum
Kalan Karakter : 300 Gönder
KARTALIZMA
KARTALIZMA 9.04.2018 17:36
Muhteşem bir son sezon bizleri bekliyor olucak.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×