Game of Thrones'un son sezonu 2019'a sarkabilir

Game of Thrones'un son sezonu 2019'a sarkabilir

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 3.06.2017 - 02:25
Naaptın hocam ya?
Zaten az bölüm olması ve yaz ayalrına sarkması ile bizi kedere sürükleyen Game of Thrones kanadından takipçilerini üzecek bir ihtimal daha geldi. Son sezonu önümüzdeki sene yayınlanması beklenen Game of Thrones'un bu son sezonunun 2019 yılına sarkabileceği belirtildi.

Entertainment Weekly dergisine konuşan HBO kanalı içerik yöneticisi Casey Bloys böyle bir ihtimalin olduğunu dile getirdi. David Benioff ve D.B.Weiss'ı işaret eden Bloys, yazarların bölümlerin senaryosunu yazmaları ve bunu bir programa dökmeleri gerektiğini belirtti. İşte o zaman bu durumun ilerleyen dönemlerde netleşeceğini çünkü son hala senaryo yazım aşamasında olunduğunu da dile getirdi.

David Benioff ve D.B.Weiss'ın senaryo üzerinde titizlikle çalıştıklarını da belirten Bloys, yazarların son sezon için oldukça özenli çalıştıklarını ve acele ederek hayranları hayal kırıklığına uğratacak bir sezon kaleme almayacaklarını da sözlerine eklemiş.

Açıkçası bu ihtimali bir hayli düşük buldum. Ama geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan yeni yan hikayeler normal dizi akışını yavaşlatır mı ondan da tam olarak emin değilim. Tüm bu soruların cevabını zaman gösterecek.

Game of Thrones'un son sezonu 2019'a sarkabilir

Yorumlar 8
MK Okuru
MK Okuru 9.03.2021 04:38
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2017 10:04
Dizi ne kadar iyi olursa olsun böyle uzun bi ara koymamalılar, kim bekler ki bunu yıllarca izlemeyi bile unutur insan sezon geldiğinde...
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.06.2017 23:35
Kitap ayrı dizi ayrı.kitapları çıksın artık.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.06.2017 09:16
kitaplardan uzaklaştıkça dizinin kaliteside düştü ama yinede diğer dizilerden üstün. kitaplardan yazamayacaklarına göre ben eski sezonlar kadar kaliteli bölümler beklemiyorum. 5. sezondan itibaren efsane bir diziyken iyi bir diziye dönüştü game of thrones.
MK Okuru
MK Okuru 3.06.2017 21:27
Katılıyorum. Kitaptan ne kadar uzaklaştılar o kadar soğudum. Bari George kitapların devamını bitirse yayınlasa diyeceğim ama sanki dizi bitince serinin son kitabını yayınlayacak gibi.
MK Okuru
MK Okuru 3.06.2017 12:51
Kitaplardan niye yazamasınlar ? George Martin, David Beniof Ve D.B.Weiss beraber çalışıyolar. Kitaplar da biteli çok oldu bence sadece çıkarmak için dizinin bitmesini bekliyolar. 6. kitap 7. sezon sonunda çıkar belki.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.06.2017 16:55
Adamlar paranın tadını aldılar bu kadar kolay vazgeçerler mi? Naruto'nun fiilleri gibi olur bu da. :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×