Game of Thrones'un yapımcıları favori bölümlerini açıkladı

Furkan Güler
Furkan Güler 10.04.2019 - 15:25
Peki sizin favori bölümünüz hangisi?

Dizi tarihinin en çok izlenen yapımlarından bir tanesi haline gelen Game of Thrones'un son sezonu 14 Nisan tarihinde başlayacak. 6 bölüm sürecek olan son sezonda hikayenin bitişine tanıklık edeceğiz. Oldukça heyecanlı bir noktada biten yedinci sezonun ardından sekizinci sezonda neler yaşanacağını merak ediyoruz. Şimdi ise efsanevi dizinin yapımcıları, favori bölümlerini açıkladılar. Yapımcılar David Benioff ve Dan Weiss, favori bölümlerinin Battle of Bastards olduğunu dile getirdi. Bu bölümle gurur duyduklarını söyleyen yapımcılar, bölümde harcanan emeğe dikkatleri çekti. Game of Thrones tarihinin en pahalı bölümü olan Battle of Bastards'ın bütçesinin 15 milyon dolara yakın olduğu söyleniyor.

Game of Thrones'un yapımcıları favori bölümlerini açıkladı

Yapımcılar sonrasındaysa Winds of Winter bölümünü çok sevdiklerini belirtti. Cersei Lannister'ın, High Sparrow'dan aldığı intikamı gösteren bölüm, hayranlar arasında da oldukça uzun bir süre konuşulmuştu. Sekizinci sezonda her bir bölümün neredeyse bir film kadar uzun olacağını ve yine her bölümün neredeyse Battle of Bastards kadar büyük bir bütçeye sahip olduğu belirtiliyor. Peki sizin favori bölümünüz hangisi?

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 3.07.2022 12:09
Kalan Karakter : 300 Gönder
Game of Thrones'un yapımcıları favori bölümlerini açıkladı

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×