GameCube Deception

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
GameCube Deception
Midway, yaptığı açıklama ile Mortal Kombat: Deception'ın GameCube versiyonunun, 28 Şubat'tan itibaren piyasalarda olacağını belirtti. GameCube versiyonu, piyasalara daha önceden sürülen PS2 ve Xbox versiyonlarından farklılıklar içerecek. Örneğin, eski oyunlardan bildiğimiz boss karakterler olan Goro ve Shao Kahn'ı bu oyunda yönetme imkanına sahip oluyoruz.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2023 08:51
Kalan Karakter : 300 Gönder
GameCube Deception

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×