GameCube Evil

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
GameCube Evil
Nintendo, 18 Mart'ta Resident Evil temalı bir GameCube piyasalara süreceğini belirtti. RE logoları bulunduracak olan GameCube'ün kontrol cihazları da RE temalarından nasibini almış olacak. Bu GameCube ile birlikte yanında bir de Resident Evil 4 hediye edilecek. Ayrıca bonus bir disk içinde Resident Evil, Resident Evil 2, Resident Evil 3: Nemesis, Resident Evil Code: Veronica, Resident Evil Zero, Resident Evil 4 video'ları ve Metroid Prime 2: Echoes demosu bulunacak.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2023 06:57
Kalan Karakter : 300 Gönder
GameCube Evil

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×