Gamecube için Medal Of Honor geliyor

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Gamecube için Medal Of Honor geliyor
Electronic Arts firması konsollarda sevilmiş olan ve daha sonra PC için de uyarlanan FPS oyunu Medal Of Honor serisinin şimdi Gamecube'e de taşındığını belirtti. PS2 için de hazırlanan ve bu yaz aylarında piyasalarda olması beklenen oyun ayrıca Gamecube'lerde de boy gösterecek. Frontline olarak adlandırılmış bu yeni Medal Of Honor oyununun Gamecube versiyonu hakkında daha fazla bilgi verildikçe burada yayınlayacağız...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 14:57
Kalan Karakter : 300 Gönder
Gamecube için Medal Of Honor geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×