Gamecube için yeni bir Virtua Fighter oyunu geliyor

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Gamecube için yeni bir Virtua Fighter oyunu geliyor
Japonya'da yapılan Sega's Game Jam 2 şenliğinde AM2 firması Gamecube için hazırlanmakta olan yeni bir Virtua Fighter oyununu duyurdu. Şimdilik Virtua Fighter Quest olarak isimlendirilmiş olan oyunda 10 yıl içerisinde üretilmiş tüm Virtua Fighter serilerindeki dövüşçüler oyuna dahil olacak. Fakat şöyle büyük bir değişiklik var ki oyun isminin aksine ağırlıklı bir dövüş oyunu olarak değil, adventure ve RPG öğeleri taşıyan bir oyun olarak karşımıza çıkacak. Virtua Fighter Quest şimdilik 2003 yılının ortalarında çıkacağa benziyor...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2023 03:37
Kalan Karakter : 300 Gönder
Gamecube için yeni bir Virtua Fighter oyunu geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×