Gamecube için yeni Final Fantasy

Alkan Adakaner
Alkan Adakaner 3.06.2010 - 12:31
Gamecube için yeni Final Fantasy
Henüz Square-enix resmi açıklama yapmamış olsa da, firmadan sızan haberlere göre, yeni bir Final Fantasy oyunu olan Final Fantasy: Guilty Wing üzerinde çalışmaya başlamış. Buna göre oyun Gamecube için geliştiriliyor, ayrıca oyunun PS2 için çıkma ihtimali de var. Görünen o ki, Square-enix Nintendo ile yakınlaşmaya başladı, bu da Sony'nin Final Fantasy'e koyduğu ambargonun yavaş yavaş ortadan kalktığı anlamına geliyor, Square-enix daha önce de Final Fantasy: Crystal Chronicles'ı Gamecube için hazırlamıştı.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2023 13:53
Kalan Karakter : 300 Gönder
Gamecube için yeni Final Fantasy

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×