Gamecube'den önce Pokemon Mini geldi

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Gamecube'den önce Pokemon Mini geldi
Nintendo firması Gamecube'den önce yeni bir konsolunu daha Avrupa'ya piyasalara sürdü. Pokemon Mini adındaki konsol adından da belli olduğu gibi sırf Pokemon hayranlarına hitap ediyor ve Game Boy Advance'den biraz daha ufak bir dizaynı var. Ayrıca konsolun yanında 2 tane mini oyun olan Pokemon Pinball ve Pokemon Party piyasalara sunuldu. Sırf Pokemon hayranlarına, hatta genellikle küçüklere hitap eden bir konsol bakalım nasıl bir başarı sağlayabilecek?...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.02.2023 11:26
Kalan Karakter : 300 Gönder
Gamecube'den önce Pokemon Mini geldi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×