Gamescom 2011'nin tarihi belli oldu

Mahmut Saral
Mahmut Saral 20.08.2010 - 15:46
Beğenilen organizasyon, seneye de yapılacak
Almanya'da 18-22 Ağustos tarihleri arasında düzenlenen Gamescom fuarı, bu yıl güzel gelişmelere sahne oldu ve şu sıra olmaya da devam ediyor. Bu arada önümüzdeki yıl düzenlenecek olan organizasyonun tarihi de belli oldu. Gamescom 2011, 17-21 Ağustos tarihleri arasında düzenlenecek. Biz de Merlin'in Kazanı olarak, yine orada olacağız.

Gamescom 2011'nin tarihi belli oldu
Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 04:45
Kalan Karakter : 300 Gönder
Gamescom 2011'nin tarihi belli oldu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×