Gaming İstanbul / GIST 2020'de kameramıza neler takıldı?

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 1.02.2020 - 13:47
Gaming İstanbul / GIST 2020'yi sizler için dolaştık

Gaming İstanbul Fuarı (GIST 2020), 30 Ocak Perşembe günü kapılarını bir kez daha oyun severlere açtı. Yarın akşama, yani 2 Şubat Pazar günü saat 18:00’e kadar sürecek olan fuar, önemli oyun şirketlerinin stantları, ödüllü oyun ve cosplay turnuvaları, çocuk parkı, alışveriş ve retro oyun alanının yanı sıra, oyun dünyasında kariyer yapmak isteyen ve halihazırda sektörde çalışan profesyonellere yönelik etkinliklere de ev sahipliği yapıyor.Biz de fuarın ilk gününde fuar alalına gittik ve Gaming İstanbul 2020'de neler olduğuna göz attık. 

Gaming İstanbul / GIST 2020'de kameramıza neler takıldı?

Önceki senelere kıyasla fuara katılımcı olan firmaların sayısında azalma yaşansa da, yine de eğlenceli vakit geçirebileceğiniz bir oyun fuarı olduğunu belirtmemiz gerekiyor. Mount and Blade: Bannerlord'u denemek isteyenlerin de ziyaret ettiği etkinlikte b, mobil oyunlar ve satış alanları gibi oyun dünyasını zenginleştiren birçok etken bulunuyor. Fuar alanından kameralarımıza takılan kolaj videomuza aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2023 13:29
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.02.2020 10:12
Video nerede?!?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.02.2020 12:49
hocam şu spider man'a kırtasiyeden alıp 2 fırça boya atsaymışsınız..
çöpten mi toplayıp fuara koydunuz allah aşkına!!
Kalan Karakter : 300 Gönder
Gaming İstanbul / GIST 2020'de kameramıza neler takıldı?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×