Garry's Mod yeni mihenk taşına ulaştı

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 27.07.2011 - 10:46
Garry, Garry, I love you Garry
Valve'ın kitleleri aşan ancak Episode 2'de kalan ünlü oyunu Half-Life için yapılmış en sevilen mod olan Garry's mod rekora doğru koşuyor. Valve'ın fizik motorunu oyuncuların da tecrübe etmesi için hazırlanan bu mod şu anda 1,000,000 adedin üzerinde satmış bulunuyor.

Garry's Mod yeni mihenk taşına ulaştı
Garry's Mod'un geliştiricisi Garry Newman daha öncesinde modun 1,000,000'a ulaşması halinde büyük bir güncelleme yayımlayacağını belirtmişti ancak rakama beklenenden çok daha kısa zamanda ulaşıldığı iin güncelleme yetişemedi. biraz daha bekleyeceğiz yani.
Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 21:02
Kalan Karakter : 300 Gönder
Garry's Mod yeni mihenk taşına ulaştı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×