Gary Oldman, Marvel filmlerinde rol almak istiyor

Gary Oldman, Marvel filmlerinde rol almak istiyor

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 23.01.2018 - 15:09
Bizim için sıkıntı yok.

Gary Oldman, Pazar akşamı "En İyi Erkek Oyuncu" ödülünü kazandığı Screen Actors Guild için katıldığı kırmızı halıda gazetecilerin sorularını yanıtladı. Çocuklarının kendisini bir Marvel filminde görmek istediğini belirten 59 yaşındaki ünlü aktör, "Marvel beni şimdiye kadar hiç çağırmadı. Madem siz de bu konudan bahsettiniz, buradan sesleniyorum, eğer bir fırsat oluştururlarsa oğullarım kesinlikle beni bir filmde görmek istiyor, bu onların bir rüyası" açıklamasında bulundu.

Gary Oldman, Marvel filmlerinde rol almak istiyor

Bildiğiniz gibi Gary Oldman, süper kahraman filmlerine pek de uzak bir isim değil. Kendisini Christopher Nolan'ın Batman üçlemesinde Jim Gordon rolü ile izlemiştik. Bunu duyan Marvel, herhalde usta aktöre bir rol ayarlar. DC'den Marvel'a geçecek olması da Marvel için yeterli bir sebep olsa gerek. Pazar akşamı gerçekleşen 24. SAG ( Screen Actors Guild ) Ödüllerinde Darkest Hour filmindeki rolü ile " En İyi Erkek Oyuncu " ödülüne laik görülen Gary Oldman, yine aynı rol ile bu yıl iki ödülün sahibi oldu. Sizce, Gary Oldman Marvel'a katılmalı mı?

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 23.01.2021 11:39
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.01.2018 16:35
Gary'ciğim ne gerek var senin gibi kalite bir aktör bir kere Nolan Epicliğinden daha düşük seviyelerde oynamamalı, ne güzel Komiser Gordon'dun DC'de.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.01.2018 09:46
nam-ı diğer Sirius Black
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.01.2018 20:58
Dayı bari sen yapma
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×