GBA için Spider-Man: The Movie ile ilgili bilgiler

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
GBA için Spider-Man: The Movie ile ilgili bilgiler
GBA için hazırlanmakta olan ve filmiyle aynı adı taşıyan oyun Spider-Man: The Movie hakkında bilgiler verildi. Digital Eclipse tarafından yapımı devam etmekte olan oyunda toplam 11 bölüm boyunca filmndeki hikayeye sadık kalınarak ve ayrıca çizgiromanlardan da dahil edilmiş olan karakterlere karşı mücadele edeceğiz. Karakterler arasında Hunter, Shocker, Vulture, Scorpion ve Green Goblin de olacak. Ayrıca Spidey'miz oyundaki çeşitli gizli giysileri toplayarak çeşitli yeteneklerini de geliştirebilecek ve birbirinden farklı 7 özelliğe sahip power-up'lar da oyunda yeralacak. Oyun GBA için Mayıs ayında piyasalarda olacak...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.02.2023 11:09
Kalan Karakter : 300 Gönder
GBA için Spider-Man: The Movie ile ilgili bilgiler

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×