GC 2008'den ilk videolar

GC 2008'den ilk videolar

Hamza Bulut
Hamza Bulut 3.06.2010 - 12:31
GC 2008'den ilk videolar

GC 2008'den ilk videolar

Her sene düzenli olarak yapılan "Games Convention 2008" fuarından videolar gelmeye başladı. Yayımlanan videoları sizlere kolaylık olması için başlıklar altında toplayacağız. İşte fuarda yayımlanan ilk videolar:

Shadow Hervest: PC ve Xbox 360 için geliştirilen oyun, 3. kişi bakış açısıyla oynanan bir taktik-aksiyon oyunu. 2025 yılında geçecek olan oyun, 2009'un ilk çeyreğinde piyasada olacak.Killzone 2: PS3'ün en büyük kozlarından olan ve E3 2005'te yayımlanan video ile yakalamayı hedefledikleri görüntüleri sergileyen yapımcılar, orada tüm ilgiyi üstlerine çekmeyi başarmışlardı. Guerrilla Games tarafından geliştirilen oyunun çıkış tarihi olarak, 28 Şubat 2009 gösteriliyor.Tom Clancy's EndWar: Tom Clancy'nin imzasını taşıyan ve Ubisoft tarafından dağıtımı yapılacak olan RTS oyunu "EndWar'ın"; PC, PS3 ve X360 için 25 Ekim'de piyasalarda olması bekleniliyor.Shattered Horizon: Futuremark tarafından PC için geliştirilen FPS türündeki "Shattered Horizon'da" Ay'da yapılan bir kazı sırasında Uluslararası Uzay İstasyonunda yaşanan bir patlama sonrasında yaşayanlar arasında kalan astronotları kontrol edeceğiz. Oyunun çıkış tarihi ise henüz belirlenmemiş.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 9.03.2021 01:55
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×