Gearbest'ten Merlin takipçilerine özel indirim

Gearbest'ten Merlin takipçilerine özel indirim

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 25.06.2018 - 15:42
Gearbest'te 6 günlük kampanya başladı

Ülkemizdeki faliyetlerini de arttıran Gearbest, kullanıcılarına teknoloji anlamında farklı ürün ve çözümler sunan bir oluşum. Site içerisinde ihtiyacınız olabilecek birçok farklı ürüne ulaşmanız mümkün. Tabi sistemdeki en dikkat çeken noktalardan birisi de Türk kullanıcılarının da yakından takip ettiği Xiaomi markası.

Gearbest'ten bir çok ürüne yeni indirim fırsatları

Xiaomi ürünlerinde 1 Alana 1 Bedava kampanyası da devam eden Gearbest'ten yeni indirim kampanyaları da geldi. Yapılan ilk kampanyaya baktığımızda 25 Haziran - 1 Temmuz haftasında NO.I F13 marka akıllı saatin özel bir fiyatlandırma ile satıldığını görüyoruz. NO.I F13 Akıllı saat için yapılan bu indirim sayfasına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. 

Bu kampanya dışında yine Xiaomi ve diğer ürünlerde de bir kampanya düzenlenmiş. Yine 1 Temmuz'a kadar sürecek olan bu kampanyada tablet, akıllı bileklik ve lazer projektör gibi ürünler listelenmiş. Bunların dışında giyilebilir diğer ürünler ve evleriniz için akıllı yaşam teknolojilerinde de indirimlere gidilmiş. An itibari ile 6 gün 18 saat kalan bu kampanya sayfasına ise buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. 

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 22.09.2020 07:19
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×