Gearbox'dan Brother In Arms

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Gearbox'dan Brother In Arms
Ubisoft firması, Gearbox Software ile bir anlaşmaya vardı ve buna göre Gearbox Software, yeni takım bazlı askeri oyun Brother In Arms'ı geliştirecek. Oyunda bir D-Day askerini ve onun grubunu, çeşitli görevler boyunca yöneteceğiz. Oyundaki hikaye ve tarihi olayların yanısıra, mekanlar da gerçeklerine uygun bir şekilde hazırlanacaklar. Brother In Arms, bu senenin sonlarında konsollar ve PC için piyasalarda olacak...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.05.2023 02:03
Kalan Karakter : 300 Gönder
Gearbox'dan Brother In Arms

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×