Gearbox'ın beklenen oyunu Borderlands 3 E3'te gösterilecek mi?

Gearbox'ın beklenen oyunu Borderlands 3 E3'te gösterilecek mi?

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 16.05.2018 - 10:23
Ufukta Borderlands 3 gözükmüyor

Geçtiğimiz haftalarda bir perakendecinin listesinde Borderlands 3 adının geçmesi ile, Borderlands 3 söylentileri alıp başını gitmişti. Gearbox'ın uzun süredir Borderlands 3 üzerinde çalıştığı biliniyor. E3 2018 yaklaşırken, oyuncuların Gearbox'tan en büyük beklentisi oyunun E3 sunumunda yer almasıydı. Shacknews'ın haberine göre Gearbox'ın böyle bir planı yok. Borderlands E3 2018 sunumunda yer alamayacak.

Borderlands 3 E3 2018'de gösterilmeyecek

Gearbox'ın sevilen FPS oyunu Borderlands'in devam oyunu bir süredir geliştiriliyor. Yaklaşan E3 döneminde pek çok yeni oyun söylentisi ortaya atılmıştı. Bunlardan biri de yeni Borderlands oyununun Gearbox'ın E3 2018 sunumunda gösterilebileceğiydi. Ancak gelen haberlere göre Borderlands 3, E3 2018'de gösterilmeyecek. Gearbox'ın E3 sunumunda, sadece gazetecilerin olacağı bir toplantı yapacağı açıklandı. Yine de umudu kaybetmemek lazım. Önümüzdeki dönemde, Gearbox'tan Borderlands 3 duyurusu gelebilir. Geçtiğimiz sene Borderlands 3 ile ilgili açıklamalar yapan Gearbox'ın Ceo'su Randy Pitchford, Borderlands 3 üzerinde tam kadro çalıştıklarını, ekibin yüzde 90'ının Borderlands 3 için çalıştığını açıklamış, oyuncuların istediği oyunu yapmak için uğraştıklarını açıklamıştı.

Gearbox tam kadro olarak Borderlands 3'ün üzerinde çalışıyor

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 28.10.2020 00:22
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.05.2018 10:37
Atmayın şöyle başlık yahu, atmayın!! Sitenin kalitesini bozuyor. "Bu sene gösterilecek mi?, O sene mi gösterilecek? Kim kiminle nerede?" internet haber siteleri ve magazin haberleri gibi yayın yapmayın. Başlığa çıkmayacak deyin olsun bitsin! Ayrıca, 3. oyunu beklemeye bekleye sabır taşı olduk iyice.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×