Gears Of War 3 açıklaması

Feyzi Özmen
Feyzi Özmen 14.07.2010 - 15:36
Gears Of War 3 açıklaması
Gears Of War 3 açıklaması

Epic Games’in tasarı başkanı Cliff Bleszinki'nin haftaya perşembe günü, Jimmy Fallon Show’da "Gears Of War 3" ile ilgili açıklamalarda bulunabileceği konuşuluyor. Kendi twitter’inda bunu doğrular nitelikte bilgiler verdiğini de hesaba katarsak, bu olasılığın gerçekleşebileceğini düşünebiliriz. Doğrusu heyecanlı bir şekilde perşembe gününü beklemeye başladık.


Yorumlar 12
MK Okuru
MK Okuru 29.05.2023 17:30
Kalan Karakter : 300 Gönder
Gears Of War 3 açıklaması

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×