Gears of War 3 çok iddialı

Gears of War 3 çok iddialı

Emre Günen
Emre Günen 3.06.2010 - 12:31
Gears of War 3 çok iddialı
Xbox 360 cephesinin en büyük kozu olan Gears of War 3, yeni özellikleri ile oyuncuların ilgisini çekeceğe benziyor. Bu özelliklerin başında da yeni siper sistemi ve sualtına taşınacak olan görevler geliyor.

Gears of War 3 çok iddialı

Gears of War serisinin önceki oyunlarında en önemli özellik olan siperlere saklanma moduna birkaç yenilik geleceği söyleniyor. Bunun en büyük nedeni de karşılaşacağımız düşman yapılarının değişmesi. Açıklanana göre siper arkasında olsak dahi yaratıklar bizi oradan çıkmaya zorlayacak.

En büyük yenilik ise sualtında geçecek bölümlerde yatıyor. Bilindiği üzere Unreal Engine ile tasarlanmış bir başka oyun BioShock 2'nin su efektleri çok etkileyiciydi ve Gears of War 3'te de benzer görsel kaliteye ulaşacağız. Özellikle suyun altında geçecek olan görevlerin yapısı çok merak ediliyor. Yapımcılar da bu konuda kendilerine epey güveniyor.

Gears of War 3 sadece Xbox 360 için hazırlanıyor. Çıkış tarihi olarak resmi bir açıklama yapılmadı ama söylenen göre 2011 yılının nisan ayında piyasaya sürülecek. Bakalım yapımcılar iddia ettikleri kadar etkileyici bir oyun hazırlayabilecekler mi?

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 22.09.2020 10:56
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×