Gears of War 3 de VGA 2010'u bekliyor

Mahmut Saral
Mahmut Saral 30.11.2010 - 09:48
Yeni video ve detaylar
Epic Games'in geliştirdiği aksiyon oyunu Gears of War 3'ün normal şartlarda önümüzdeki İlkbahar aylarında çıkması bekleniyordu, ama 2011'in Sonbahar dönemine ertelenmişti. Bir süredir yapımla ilgili yeni bir bilgi ve video yayımlanmadı. Bunlar için işaret edilen gün ise, 11 Aralık'ta düzenlenecek olan VGA 2010. Hatta bir de teaser videosu yayımlandı. Videoda Epic Games'in önemli ismi Cliff B ve daha önce kazanılan ödüllerden bir bölümünü görüyoruz. Videoya ulaşmak için tıklayın. İyi seyirler.

Gears of War 3 de VGA 2010'u bekliyor
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.04.2023 13:47
Kalan Karakter : 300 Gönder
Gears of War 3 de VGA 2010'u bekliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×